Polecane

Jeżeli uważasz, że Twój blog jest wyjątkowy i chcesz, by tu się znalazł, napisz jego adres w formularzu kontaktowym (znajdującym się w pasku po lewej stronie) wraz z krótkim opisem.

 

Na każdy zajrzymy, a gdy nam się bardzo spodoba, to dodamy do listy. Jeżeli tak się stanie, zostaniesz powiadomiony w komentarzu u siebie.


Blogi, na które warto wejść:


Studencka kuchnia

Studencka kuchnia - to kuchnia... nie tylko dla samotnych studentów ;) Znajdziecie u nas oprócz wyjątkowych przepisów: publicystykę, recenzje, a także... sexy kuchnię. Ostatnia jest skierowana dla par! <3 Gorąco zapraszamy!




Szalone wzorki

Na tym blogu od 2012 roku przybywa coraz więcej propozycji manicure. Jeżeli nie masz pomysłu na paznokcie, to tutaj na pewno znajdziesz coś dla siebie! :)



Nieśmiertelne myśli

Blog prowadzony od 2007 roku. Zbiór wierszy o miłości:
do chwil niespełnionych,
do osób ukochanych,
do życia dziwnego,
do myśli zaprzątających głowę
i wiele innych.


Nieobliczalna

Autorka bloga - zawodu menedżer kosmetyczny, z powołania Matka Polka i żona prawie idealna, prezentuje kobiece spojrzenie na sprawy wszelakie, od pielęgnacji przez sposoby na przetrwanie w pracy, aż do rozważań na temat związków i relacji międzyludzkich. Wszystko skąpane w fali na przemian krytyki i potężnej dawki motywacyjnego kopa.


Ain't it fun

Trochę emocjonalnie, trochę prywatnie - blog, który nie spełnia roli bloga, tylko jest rodzajem ucieczki przed światem i szarą rzeczywistością. Miejsce, w którym autorka może wyrazić to co czuje w dowolny sposób, a czytelnicy mogą podzielić się swoją opinią.