30. Sposoby na nudę we dwoje.


Przepraszamy za brak notek przez ostatnie tygodnie, ale czas nie pozwolił nam zająć się w spokoju blogiem. Studia, konferencje, praca, inne takie...wiecie jak to jest, wszystko zawala się na głowę i ciężko jest znaleźć nawet chwilę dla siebie. Dziś jednak wzięliśmy się w garść i napisaliśmy notkę.
Jako, że są święta Wielkanocne, postanowiliśmy wybrać temat kompletnie niepasujący do tej okazji. No dobra, jest jedna cecha łącząca - czas wolny. Co jednak w chwili, gdy mamy wolne, spotykamy się ze swoją drugą połówką, a okazuje się, że nie wiemy, co razem robić? Oto 5 sposobów na proste czynności, dzięki którym można spędzić razem miło czas :)


Pomysły Pana Black:


1. Gry i zabawy

Czy to nie brzmi zbyt dziecinnie? Otóż nie! Ostatniego czasu znowu wróciła moda na gry planszowe, z tym że nie są to gry takie jak jeszcze 15 lat temu. Dzisiaj są one bardziej rozbudowane, przez co spędzamy nad nimi więcej czasu! Dodatkowo, jak ktoś lubi gry, ale w wersji cyfrowej, to śmiało można polecić kinect, albo move w zależności od konsoli.

2. Spacer

Podczas spaceru z dziewczyną warto pokusić się o dodatkowe atrakcje. Jeśli dysponujesz samochodem albo jest taka możliwość podjechać autobusem, tramwajem lub innym miejskim środkiem lokomocji, można udać się albo do innego miasta, albo nad jezioro, do parku itp. Jeśli jesteś pasjonatem fotografii, zrób swojej ukochanej parę fotek, w tychże miejscach.

3. Oglądanie ulubionego serialu


Nie będę ukrywał, z Panią Black jest to jedno z naszych ulubionych zajęć. Jest wiele seriali, które obojgu partnerom mogą przypaść do gustu. Chociażby Wikingowie, The Walking Dead czy Gra o Tron łączy ludzi.
DOPISEK PANI BLACK: W przypadku Gry o Tron, to raczej dzieli ludzi. Pan Black się nie pozbiera, jak go dorwę (za pisanie takich głupot!).

4. Koncert

Co prawda z tym to ciężko, ale na całe szczęście Pani Black także słucha Rocka/Metalu, przez co łatwiej jest nam wyjść wieczorem na jakiś koncert. Mężczyzno, jeśli już zabierasz swoją ukochaną na wieczorny koncert, zadbaj o to, aby lubiła ten zespół, ponieważ stać i się nudzić, albo męczyć, bo Ty chcesz to nie ma sensu. Dodatkowo zaskocz ją, kup jej płytę, koszulkę, a jeśli grają Twoi znajomi, albo masz taką możliwość, zabierz ją na backstage.

5. Wspólne zajęcia


Lubicie razem tańczyć? Pójdzie do szkoły tańca na mały kurs. Na pewno nie dość, że was zbliży ze względu na intymne relacje, to na dodatek będziecie mogli potem na baletach lub na weselu zademonstrować zdobyte umiejętności, których wam nikt nie zabroni, a nie ma nic wspanialszego, niż para na parkiecie, która wspaniale tańczy.


Pomysły Pani Black:


1. Wspólne tworzenie


Spróbujcie stworzyć coś razem. Wystarczy wybrać się do papierniczego i kupić trochę gliny/modeliny. Nie ważne, czy macie zdolności – liczy się wspólna dobra zabawa i dodatkowo pamiątka w postaci gotowych dzieł ;)

2. Sesja zdjęciowa


Wymyślcie sobie temat przewodni, przebierzcie się i wymalujcie, a następnie zróbcie sobie na wzajem sesję. W zależności od ilości wolnego czasu, możecie wybrać jedną, bądź więcej wersji – np. piraci, kucharze, nerdy, emo, lata 20, dzieci kwiaty, rock and roll'owcy... Kilka zabawnych zdjęć może dać Wam możliwość przypomnienia sobie tych chwil po latach.

3. Coś dla Waszego dziecka


Nagrajcie wspólnie filmik/napiszcie list/stwórzcie pamiętnik z przekazem dla Waszego przyszłego dziecka. Niech to będzie coś zabawnego, żeby po x latach Wasze dziecko mogło zobaczyć, że rodzice wcale nie są tacy sztywni, jak się wydają być na co dzień ;)


4. Zróbcie coś głupiego przed kamerą


Spróbujcie nagrać film, na którym się wygłupiacie. Możecie zaczerpnąć inspiracji z youtube'a, sprawdzić, jakie internetowe wyzwania są najciekawsze i podjąć się ich! Nikt nie każe Wam od razu dzielić się nim z całą społecznością, możecie schować je głęboko i nie pozwolić, by kiedykolwiek wyszło na światło dzienne, jednak gwarantuję, że obejrzenie czegoś takiego po latach może być czymś wspaniałym.

5. Baza!


Poczujcie się jak dzieci i stwórzcie bazę. Kilka kocy, poduszek oraz kołdra wystarczą, by świetnie się bawić! Zauważcie, że gotowa baza jest świetnym miejscem na romantycznie spędzone chwile, a wspólna zabawa może bardzo zbliżyć Was do siebie. Nie trzeba być zawsze poważnym, warto czasem wyluzować i dać się ponieść fantazji.Jak Wam się podobają powyższe pomysły? Może chcecie się podzielić własnymi?
Piszcie w komentarzach! :)
PS Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam wesołego dyngusa, mokrych pisanek i kolorowego zajączka! :)