29. Rozmiar ma znaczenie.


Ludzie często się kłócą o to, czy rozmiar ma znaczenie. Jedni uważają, że ma ogromne, inni wręcz przeciwnie. Czasem się mówi, że wszystko zależy od umiejętności. My jednak jesteśmy zgodni, że rozmiar ma duże znaczenie. Dlatego też dziś przychodzę do was ja - pan Black - z edycją specjalną notki. Jak dowiedzieć się, z jakim rozmiarem mamy do czynienia? Nie jest to takie proste, by zrobić to bez przygotowania i planu. Wiele osób ma z tym problem i nie ma kompletnie pomysłu, jak sobie z nim poradzić. Dlatego też dzisiejsza notka jest dedykowana właśnie tym osobom, czyli facetom mającym problem z dobraniem rozmiaru pierścionka dla swojej ukochanej. 


7 metod na zmierzenie rozmiaru:1. Dyskrecja


Kiedy nasza ukochana uda się do kuchni, dyskretnie zajrzyj do jej szkatułki i zmierz. Jeżeli trzyma w toalecie, pod pretekstem załatwienia się można pójść i przymierzyć. Jeśli chcemy zabrać do złotnika, to bardzo ciężka sprawa ze względu na to, iż nasza przyszła małżonka może zobaczyć brak pierścionka. Owszem można powiedzieć że położyła w inne miejsce, no ale wcześniej, czy później się zorientuje i może nabrać podejrzeń.

2. Poprzez inną osobę


Macie wspólnych znajomych? Poproś ją, aby porozmawiały o wielkości pierścionka pod pretekstem, kto ma grubsze palce. Przymierzą sobie nawzajem, a Twoja wybranka nic nie będzie podejrzewała. Możesz zawsze poprosić o pomoc mamę swojej dziewczyny. Możliwe, że ona zna rozmiar pierścionka swojej córki, a jeśli nie - będzie jej łatwiej podkraść jakiś pierścionek i go zmierzyć.

3. Na śpiocha


Twoja ukochana śpi? Weź linijkę zmierz jej rozmiar palca! Możesz do tego użyć kawałka papieru, którym owiniesz jej palec, a miejsce kiedy dwa końce papieru się zetkną oznaczysz długopisem. Możesz to również zrobić za pomocą sznurka, drucika itd.

4. Plastik - Life is fantastic...


Nie masz pomysłu albo nie chcesz wzbudzać podejrzeń ? Otóż znajdź śmieszny pierścionek z plastiku i daj jej. Będąc u niej, daj jej i powiedz że znalazłeś na schodach albo w innym miejscu. Załóż jej, śmiejąc się przy tym. Ten sposób możesz wykorzystać tylko raz. Jeśli założyłeś spróbuj ustalić czy on jest za mały czy za duży.

5. Oficjalny


Możesz również powiedzieć swojej dziewczynie prawdę: "kochanie chciałbym Ci zmierzyć pierścionek", albo: "jaki masz rozmiar?" Wówczas plan oświadczyn nie będzie niespodzianką, ale możesz mieć pewność, że rozmiar będzie dobry. Chyba, że Twoja wybranka nie będzie znała rozmiaru, pójdź z nią do jubilera.

6. Wybierasz razem z nią


Nie polecam tej metody, ale w dzisiejszych czasach jest tak, że coraz częściej pary idą wspólnie wybierać pierścionek. Jeden plus tej sytuacji jest taki, że przynajmniej nie musimy się martwić, że naszej ukochanej się nie spodoba pierścionek.

7. Na tymbarkaZabierz ją na piknik, zaproś do domu, nie ważne. Kup po prostu Tymbarka z kapslem i niby dla śmiechu, przymierz na swój palec. Dla żartów zapytaj się, kto ma grubsze palce i sprawdź, o ile za duży będzie na nią.


Która metoda jest według Was najlepsza? A może macie jakiś inny pomysł i coś byście chcieli do tej listy dopisać? :)