26. Idealne prezenty na walentynki


Walentynki już za nieco ponad tydzień, zatem czas wybrać prezent. Często jednak przed tym świętem mamy problem. Jest to święto zakochanych, więc niespodzianka powinna być w tym klimacie. Dodatkowo, jest to niewielkie święto (ważniejsze są urodziny drugiej połówki, czy też święta Bożego Narodzenia), więc i prezent nie powinien być szalenie drogi. Tutaj liczy się symbolika, żeby ten drobiazg przypominał o miłości, dał radość i szczęście. Co zatem wybrać? W tej notce postawiliśmy na standardy, z rzeczy znanych każdemu, wybraliśmy listę najlepszych ;)


5 idealnych prezentów na walentynki dla chłopaka


1. Gadżety erotyczne

Walentynki to idealna okazja, by dać ukochanemu coś, z czego oboje będziecie korzystać. W sklepach znajdziesz niezliczoną ilość gadżetów erotycznych, które rozpalą Wasze ciała oraz uwolnią najskrytsze pragnienia i fantazje. Wiem, wiem, często się powtarzam z tymi gadżetami, ale... one są po prostu najlepszą opcją! ;)

2. Wino

Ciekawą opcją jest, by dać swojemu ukochanemu zestaw - dobre wino oraz jakiś nowoczesny korkociąg. Bardzo duży wybór znajdziesz w sklepach z zabawnymi rzeczami (typu toys4boys) Możesz też wybrać wielofunkcyjny gadżet, który będzie łączył w sobie wiele potrzebnych każdemu mężczyźnie narzędzi. Jeżeli do tego przygotujesz smaczną kolację przy świecach, to sukces masz gwarantowany ;)

3. Rozrywka

Zawsze to mężczyzna zabiera kobietę na randki, wymyśla, gdzie powinni pójść. Dlaczego choć raz nie 'wyręczyć' go z tego zadania? Wystarczy zakupić bilety/vouchery do wybranego miejsca i wręczyć je ukochanemu. W ofertach możemy znaleźć różne atrakcje, od tych standardowych (np. escape room), po niezwykłe (typu: lot balonem, przejażdżka bolidem).

4. Noc w hotelu

Zarezerwuj hotel na wieczór, przygotuj seksowny strój, którym go rozpalisz i... do dzieła ;) Dobrze, jakbyś powiedziała mu, że wieczorem dostanie niespodziankę, ale żebyś nie zdradzała żadnych szczegółów. On będzie cały dzień się głowił, co na niego czeka, a potem z przyjemnością rozpakuje 'prezent' ;)

5. Poduszka

Mężczyźni też są wrażliwi, pamiętajmy o tym podczas wybierania prezentu. Możemy zamówić dla swojego wybranka poduszkę ze wspólnym zdjęciem. Będzie mógł wówczas się wtulać w nią, gdy zabraknie mu Ciebie w pobliżu.
5 idealnych prezentów na walentynki dla dziewczyny

1. Kwiaty

Jest to niby oklepany prezent ale część kobiet cieszy sie jak dostanie kwiata, czerwoną różę. Niektóre kobiety mają swoje ulubione kwiaty i nawet jak to jest niebieska róża czy zwykły słonecznik, panowie nie zastanawiajcie się, kupcie, bardziej się ucieszy, nawet jeśli kwiaty są droższe w wanlentynki, zawsze można kupić dzień wcześniej. Jest to jedyny dzień w roku, kiedy możesz dać swojej ukochanej kwiaty. Ale czy na pewno jedyny dzień w roku? NIE! Uważam, że należy dawać je także bez okazji, dla nas facetów może to jest zwykły badyl, ale dla niej nie.

2. Biżuteria

Jest to okazja, kiedy można kobiecie kupić biżuterię albo z serduszkiem, albo z jej imieniem. Oczywiście też można kupić np. pół serca dla niej, a drugie pół dla nas. Pamiętajmy także, że najpierw zorientujmy się, jaką biżuterię nosi nasza najdrożdża, a dokładnie, czy złotą, a może srebną, bo jeśli nosi złotą, a damy srebrną, to albo nie będzie nosiła, bo nie będzie pasować, albo ponosi chwilkę, tylko żeby nam nie bylo przykro. Jeśli chodzi o pierścionki panowie, zorientujcie się najpierw, jaki rozmiar nosi wasza luba.

3. Pudełko czekoladek

Każda kobieta doceni pudełko czekoladek w kształcie serduszka, wypełnione rozpływającymi się czekoladkami w ustach. Przed zakupem takiego prezentu dowiedzcie się, jakie czekoladki najbardziej lubi wasza luba. W każdym sklepie spożywczym można dostać takie czekoladki, nawet jeśli nie będzie pudełka w kształcie serca, to polecam kupić czekoladki Lindt, żadna kobieta się nie oprze takim czekoladkom. Jeśli natomiast wasza luba jest smakoszką kokosa, zawsze można kupić Raffaelo. Nawet zwykła bombonierka sprawi, że wasza luba choć przez jeden dzień nie będzie miała serduszka z kamienia. Dodatkowo można zrobić niespodziankę, aby szukała czekoladek po całym pokoju, musi uzupełnić całe pudełko...


4. Słodki miś

Pani Black na ilość misiów nie narzeka i w tym roku uprzedziła mnie, żeby żadnych misi jej nie dawał. No ale cóż się dziwić, jak gdzie się nie popatrzy tam misie, a jak się szafę otworzy to misie wypadają. Ale to jest jeden taki przypadek pewnie na 100 innych. Miś pluszowy nie zastąpi nas, ale gdy kobieta ma gorsze dni, a potrzebuje się przytulić, śmiało przytuli się do misia. Dodatkowo można misia swoimi perfumami popsikać o ile ukochana lubuje się w naszym zapachu. W ten sposób przypomną się naszej Pani najwspanialsze chwile.

5. Intymno – prywatna

Natomiast jeśli jesteśmy z naszą Panią już dłuższą chwilę, możemy swojej lubej podarować seksowną bieliznę, w której przeżyjemy w naszych sypialniach niezapomniane chwile. Jeśli chcemy coś z naszą podobizną, to polecam udać się do drukarni, kupić stringi i niech zrobią nadruk z naszą podobizną. Jedyny problem, jaki występuje u facetów, to wstyd kupowania damskiej bielizny. Panownie, nie wstydźmy się ! Nasza Pani to doceni. Następnym dobrym pomysłem jest kupienie książki z Kamasutrą, szczególnie polecam to młodym parom mało doświadczonych w łóżku, gdzie ona pomoże wam rozwinąć fantazje erotyczne.A może wy macie jakieś idealne prezenty, które dostaliście od swojego lubego i są według was wyjątkowe, idealne? Zapraszamy do pisania komentarzy ! 

Dopisek Pani Black: [odnośnie misiów] Nie bierzcie mnie za osobę bez serca, ale jak się za każdym razem daje do zrozumienia Panu Black, że nie jest się dzieckiem, by dostawać misie, a on kolejnym razem znów daje misie, to musiałam tym razem użyć ostrzejszych środków, czyli powiedzieć prosto z mostu "nie dawaj mi więcej misia!". Mam nadzieję, że chociaż podziała ;)