17. Jak być dobrym mikołajem, czyli o prezentach.


Mikołajki to świetna okazja, by obdarować drugą połówkę jakimś małym drobiazgiem. Widok uśmiechu na twarzy obdarowanego jest wspaniałym uczuciem. Co jednak zrobić, gdy nie ma się żadnego pomysłu? Przeczytaj nasze propozycje, a może coś Ci się spodoba! ;)

Pomysły na prezenty pani Black

1. Wspólne zdjęcie

Wystarczy, że kupisz ramkę/antyramę i wybierzesz zdjęcie. Dodaj do tego cytat z piosenki, książki, bądź wiersza i ułóż w ramce. Możesz to wszystko ładnie ozdobić, inwencja twórcza mile widziana ;)

2. Wykorzystaj swój talent

Umiesz malować? Narysuj mu portret, obraz, cokolwiek.
Umiesz śpiewać, grać na instrumentach? Nagraj mu piosenkę.
Umiesz pozować? Idź na gorącą sesję zdjęciową, a jej wyniki wywołaj i stwórz z tego album.
Umiesz robić zdjęcia? Znajdź miłosne akcenty w przyrodzie, zrób zdjęcia, wywołaj i stwórz taki album.
Umiesz pisać opowiadania/wiersze? Napisz coś dla niego.
Umiesz programować? Napisz mu program z wyznaniem miłosnym.
Umiejętności jest nieskończenie wiele, to są tylko przykłady. Jestem pewna, że każda z Was ma jakiś talent - wystarczy tylko go dostrzec i wykorzystać ;)

Dla przykładu: w tym roku postanowiłam zabawić się w tworzenie bombek i tak mi się to spodobało, że chyba stworzę jedną dla pana Black. Być może wykonam z modeliny nasze podobizny, ustawię na planszy, a za nami będzie stał wielki dom. Obok ustawię znak z napisem "Willa państwa Black". Co myślicie? ;D Na ten pomysł wpadłam dosłownie przed chwilą, więc jest on mocno do dopracowania. Jednak, żeby pokazać mniej więcej, o co mi chodzi, dodam fotkę moich pierwszych dwóch bombek. (za idealne nie są, ale im więcej praktyki, tym będzie lepiej):)

PS Pan Black na razie nie ma dostępu do sieci, dlatego mogłam spokojnie o tym pomyśle napisać :D

3. Kubek termiczny

Zakłady fotograficzne mają w swoich ofertach kubki termiczne. Wystarczy, że wybierzesz Wasze wspólne zdjęcie i zamówisz kubek z odpowiednim wzorem - są takie, na których zdjęcie jest na całym kubku, są też np. fotografie w kształcie serca na środku kubka. Pięknie się prezentują - na początku jest np. czarne serduszko, a dopiero po zalaniu kubka gorącą wodą, pojawia się tam zdjęcie. :)

4. Lizak

Niektóre sklepy ze słodkościami posiadają w swej ofercie możliwość zamówienia lizaka o dowolnym kształcie. Wybierz więc taki, który jest związany z zainteresowaniami ukochanego, na pewno się ucieszy. 

5. Spełniaj jego fantazje

Przygotuj karteczki, tak zwane 'bony'. Mogą one mieć treść, jaką tylko sobie zażyczysz, np. 'bon na buziaka', 'bon na seks', 'bon na śniadanie do łóżka'. Twój mężczyzna sam zdecyduje, kiedy i na co ma ochotę - wówczas wykorzysta odpowiednią karteczkę. Asem w rękawie będzie jedna z napisem 'bon na Twoją fantazję erotyczną'. Całość możesz ładnie zalaminować (możesz użyć do tego taśmy bezbarwnej) oraz włożyć do eleganckiego pudełeczka. Na opakowaniu warto napisać jakąś nazwę, np. 'pudełko rozkoszy'. Jeżeli obawiasz się fantazji Twego faceta, to możesz napisać regulamin, w którym zastrzeżesz sobie prawo do zmiany fantazji, w przypadku wyboru czegoś, czego nie chcesz, bądź nie jesteś w stanie zrobić. 
Możesz to również stworzyć w formie gry, tak, żeby nie było to po jednym wykorzystaniu do wyrzucenia. Przypomnij sobie jakieś gry karciane, czy któraś z nich odpowiadałaby formą do tego. Jeżeli nie masz pomysłu, to sięgnij po najprostsze rozwiązanie - w regulaminie napisz, że ukochany ma możliwość raz na x czasu wylosować z zamkniętymi oczami jedną kartę. Równie dobrze możesz dodać, że Ty też masz prawo losować, np. na przemian (jeden tydzień on losuje, drugi tydzień Ty losujesz) lub naraz (oboje losujecie w tym samym czasie). Wówczas oboje będziecie chętnie po to sięgać, gdyż będzie to przyjemność dla dwojga ;)  Pomysły na prezenty pana Black


1. Przebranie się za Mikołaja

Seksowny mikołaj czekający w sypialni? Twoja kobieta będzie wniebowzięta! W sumie, czemu zawsze tylko ona ma się dla Ciebie szykować? Raz na rok możesz i Ty sprawić jej tę przyjemność! :) Gwarantuję, że rzuci się na Ciebie jak nigdy! ;)

2. Mikołaj z czekolady

...którego i tak zjesz w celu zadbania o linię swej kobiety ;)

3. Prezent, który sobie ukochana zażyczyła

Wystarczy się wsłuchać w słowa dziewczyny, by wydobyć z nich to, co by chciała dostać. Kobiety wiele razy mówią, o czym marzą. Często robią to nieświadomie, bądź przypadkiem, np. gdy zobaczą tę rzecz. Niekiedy jest to również specjalny zabieg. Zabiera Cię do sklepu i podnieca się, jaka ta rzecz jest wspaniała. Jeżeli sama jej sobie nie kupuje, to widocznie miała być to podpowiedź, co by chciała dostać ;) 

4. Koszula nocna, którą rozpali Twoje najbardziej skryte miejsce 

Kobiety lubią czuć się seksownie. Nie zawsze wiedzą, co może się Tobie spodobać. Jeżeli więc dasz swojej ukochanej strój, który będzie Ciebie podniecał, to na pewno z przyjemnością będzie go nosić ;) 

5. Kosmetyki

Najbardziej uniwersalny typ prezentu. Należy jednak uważać na rodzaj kosmetyku - jeżeli dziewczyna używa mascary, czy cieni do oczu raz na rok, to nie będzie zadowolona z takiego prezentu. Ja np. gdy chcę kupić pani Black kosmetyki, to wiem, że nie będzie zadowolona z żadnego innego poza lakierami hybrydowymi. 
I jak, podoba Wam się któryś pomysł? Wykorzystacie? ;) Czekamy na Wasze komentarze :)