8. Sprawdź, czy masz u niej/niego szanse.


Kto nigdy nie miał problemu z rozgryzieniem intencji osoby, która mu się podoba, niech pierwszy rzuci kamieniem. Brak chętnych? Nic dziwnego.
Każdy jest inny i ciężko użyć standardowych wzorów zachowań, które pomogą w zdobyciu ukochanej osoby. Czasem jednak z góry jesteśmy skazani na porażkę. Oczywiście, nie ma rzeczy niemożliwych i jeżeli naprawdę Ci zależy, to możesz przekonać do siebie KAŻDEGO. Zazwyczaj jednak ludzie idą na łatwiznę i jak zauważają, że nie mają szans u kogoś, to po prostu rezygnują. Nie będziemy tu tego ani ganić, ani pochwalać, to nie nasz cel. Chcemy jedynie pokazać sposoby, jak można łatwo sprawdzić, czy te szanse rzeczywiście istnieją.  

Czy on jest mną zainteresowany?


1. Zasypywanie komplementami

Mężczyzna lubi komplementować obiekt swojej fascynacji. Zresztą jest to jedna z najstarszych form flirtu. A z drugiej strony, czy istnieje kobieta, która nie lubi słuchać o swoim charakterze i urodzie? Oczywiście, że takiej nie ma. Zawsze, kiedy facetowi podoba się kobieta, będzie on próbował prawić słodkie komentarze i nawet, jeśli one będą nie do końca przemyślane, nie przejmujcie się tym dziewczyny, tylko cieszcie się z ogólnego przekazu.

2. Prosi o Twój numer

Kolejny bardzo oczywisty znak, że się mu podobasz to to, jak będzie chciał od Ciebie numer telefonu. Skoro Cię o niego pyta, to jest Tobą zainteresowany. Jeśli wymyśla jakieś niedorzeczne powody, aby mieć Twój numer to oznacza, że jest chętny, aby spotkać się w przyszłości.

3. Masz chłopaka?

Facet bardzo rzadko zadaje to pytanie. Najczęściej zdarzają się sytuacje, że facet zainteresowany Tobą, pyta się Twojej koleżanki albo znajomej, aby zadała Ci pytanie, czy masz chłopaka. Wynika to z tego, że niektórzy mężczyźni są nieśmiali i takie pytanie wprowadza u nich zakłopotanie. Jest to najprostszy sposób aby dowiedzieć się, czy facet ma po prostu u Ciebie szanse.

4. Uśmiecha się

Czy on stale się do Ciebie uśmiecha? Jeśli tak, to znaczy, że Cię lubi i jest Tobą zainteresowany. Uśmiech oznacza pewien rodzaj akceptacji. Oznacza to też, że miło spędza w Twoim towarzystwie czas. Może uśmiechacie się do siebie bez powodu? Jak tak, to decyzję już znasz.

5. Rozmowa

Dużo ze sobą rozmawiacie, on chce wiedzieć o Tobie prawie wszystko. Zadaje sporo pytań, które czasem mogą się wydawać nieistotne, ale nie dla niego. Jeśli zauważysz, że rozmawia z Tobą nie tylko z konieczności, to oznacza, że jest Tobą zainteresowany. Oczywiście dużo wynika też z tego, jakie on pytania zadaje. Zapamiętaj, aby się kierować zdrowym rozsądkiem, bo nie zawsze oznacza to, że mu się podobasz.


6. Pomaga Ci

Załóżmy, że Twoim adoratorem jest osoba z którą pracujesz, uczysz się na jednej uczelni itp. Warto zwrócić uwagę jak traktuje swoich współpracowników albo rówieśników. Czy wobec Ciebie zachowuje się inaczej ? Czy pomaga Ci we wszystkim, albo próbuje pomóc? Jeśli tak, oznacza to, że wykazuje zainteresowanie Twoją osobą i chce, abyś polubiła go.

7. Wypytuje znajomych o Ciebie

Jeśli chłopak rozmawia z waszymi wspólnymi znajomymi i wypytuje o Ciebie, jest to oczywiste, że interesuje się Twoją osobą. Chce się przekonać, czy się z nikim nie spotykasz. Czasami mężczyzna chce się dowiedzieć, czy Ty nie pytałaś się o niego.

8. Próbuje Ci zaimponować

Z jednej strony, nie potrzebujesz faceta, który się przechwala czego on nie ma, gdzie nie był, czy jakich to nie ma osiągnięć. Ale z drugiej strony, jeśli byś mu się nie podobała, to nie próbował by Ci zaimponować. On próbuje Ci po prostu zaimponować, aby wzbudzić w Tobie zainteresowanie swoją osobą, bo podobasz mu się, ale męski gatunek jest nieśmiały i nie powie tego wprost. Chciałby się przedstawić w dobrym świetle. Tylko należy pamiętać, że można też w subtelny sposób zaimponować kobiecie.

9. Zapamiętuje szczegóły

Wyobraź sobie, że spotkaliście się wcześniej, rozmawialiście ze sobą, spotykacie się teraz, a on te wszystkie szczegóły pamięta. To dobry znak. Oznacza to, że jest nie tylko dobrym słuchaczem, ale też zwraca na Ciebie uwagę. Jeśli zapamiętał te wszystkie szczegóły, to oznacza, że Cię polubił.

10. Gentleman

Pierwsza randka, spotkaliście się gdzieś w kawiarni. Jeśli zapłaci za Ciebie, będzie otwierał drzwi i puszczał przodem przez nie, a także próbował pomóc Ci się ubrać oznacza to, że jest Tobą zainteresowany. Dodatkowo, może Cię odprowadzić na przystanek lub w inne miejsce i może zdarzyć się tak, że pocałuje Cię w rękę na pożegnanie - jest to znak, że jest gentlemanem i próbuje Ci zaimponować.
Czy ona jest mną zainteresowana?


1. Uwaga! Wszystkie oczy na mnie!

Kobieta zainteresowana mężczyzną stara się zwrócić na siebie jego uwagę. W zależności od jej charakteru i okoliczności, może to robić na wiele sposobów. Może się starać ubierać lepiej niż zwykle, może próbować częściej zagadywać. Częstą metodą jest też próba złapania kontaktu wzrokowego. Jeżeli kobieta Ci się długo przygląda, to prawdopodobnie jej się podobasz i będzie w niebie, gdy do niej zagadasz i zrobisz pierwszy krok.

2. Idealna w każdym calu.

Jeżeli dziewczyna na każde spotkanie z Tobą robi się 'na bóstwo', to znak, że coś jest na rzeczy. Gdybyś nic dla niej nie znaczył, to ona by założyła na siebie pierwsze lepsze ciuchy, bez zrobionego makijażu, manicure itd., bo po co? Kobiety mają już to w naturze, że przed randką z interesującym osobnikiem, stroją się godzinami i wiecznie nie wiedzą, co mają założyć (pomimo pełnej szafy). Trzeba jednak uważać. Nie zawsze to musi oznaczać zainteresowanie. Niektóre kobiety stroją się dla siebie i mają gdzieś, co inni powiedzą. Same chcą się dobrze czuć i dlatego bez porannego długiego stania przed lustrem nawet nie wystawią głowy za drzwi. Jeżeli jednak ten punkt łączy się z jakimś innym znakiem, to możesz być już praktycznie pewnym, że jej zależy.

3. Koleżanka prawdę Ci powie.

Choć czasy się zmieniają, to jednak większość kobiet nadal woli poczekać na pierwszy krok mężczyzny. Jednak czy jest na co czekać? Szukając odpowiedzi na to pytanie, kobiety często potrafią zagadać do przyjaciółki faceta (nawet, jeśli jej za bardzo nie znają). Mogą wówczas podpytać o to, czy cokolwiek o nich wspominał, czy są w jego typie, a nawet mogą poprosić o podgadanie w ich sprawie. Warto więc rozmawiać z przyjaciółkami o kobietach, bo być może one wiedzą więcej, co w trawie piszczy.

4. Kwiaty...

Mówi się, że kobiety kochają kwiaty. Oczywiście, zdarzają się wyjątki, jak we wszystkim. Jednak ta część natury może pomóc w zauważeniu, czy kobieta jest zainteresowana. Jeżeli obdarujesz dziewczynę kwiatami, a ona będzie szczęśliwa i z dumą będzie z nimi szła, to prawdopodobnie jest Tobą zainteresowana. Jeżeli jednak będzie zmieszana, nie bardzo będzie wiedziała, co z nimi zrobić, a po randce wylądują w koszu, to zdecydowanie zły znak.

5. Wybawca potrzebny od zaraz!

Dobrym patentem jest poproszenie chłopaka o pomoc. Kobiety często proszą nawet o to, z czym same by sobie doskonale poradziły. Ważne jest, by jednak zaaranżować takie spotkanie i następnie przejść do działania. Z wdzięczności można zrobić kolację, przytulić się itd.. Możliwości jest sporo, a kobiety są mistrzyniami takich akcji.

Dlatego też śmiać mi się chce, gdy facet nie dostrzega, jak jest owijany wokół palca, dzięki takim sposobom. Wszystko jest ok, gdy jest sam. Jednak, gdy ma kobietę i lata pomóc koleżance z każdą głupotą, to jest to śmiech na sali. Każdy głupi wie, że ona próbuje go zbajerować i oczarować, tylko nie ten biedny i naiwny chłopczyk, który wciąż myśli, że robi po prostu dobry uczynek. Jest to najskuteczniejszy sposób uwodzenia, więc to kwestia maksymalnie kilku razy, aż 'ofiara' ulegnie.

6. Drobne sygnały.

Częstą metodą wykorzystywaną na pierwszych randkach jest tekst "zimno mi". Jeżeli widzisz, że temperatura wcale się aż tak nie zmieniła, to na 99,9% chodzi po prostu o to, byś ją przytulił. Nie udawaj gentlemana, nie oddawaj jej swojej marynarki, bo ona może to odebrać za Twój brak zainteresowania jej osobą, skoro nie chciałeś jej przytulić. Jeżeli nie jesteś pewien, gdyż np. rzeczywiście się ochłodziło i mogło faktycznie się zrobić kobiecie zimno, to możesz po prostu spytać, czy woli część Twojej garderoby, a może sam masz spróbować ją ogrzać (zrobisz to kuszącym głosem, a pod nią kolana się będą uginać z podniecenia ;) ). Ewentualnie, gdy nie jesteś aż tak śmiały, to możesz spróbować ją złapać za rękę pod pretekstem sprawdzenia, czy ma zimną dłoń i gdy jej nie zabierze, to znak, że możesz ją objąć.

Kolejną metodą jest obijanie się 'przypadkiem' ręką o rękę chłopaka. Jeżeli poczujesz coś takiego, to znaczy, że dziewczyna chce, byś ją w końcu za tę rękę złapał. Nie zmarnuj okazji ;)

7. Odległość ma znaczenie.

Jeżeli zauważysz na spotkaniu, że dziewczyna coraz bardziej się od Ciebie oddala, to nie wróży to nic dobrego. Im bliżej, tym lepiej.

8. Nieustające rozmowy.

Jeżeli możecie rozmawiać ze sobą godzinami i nigdy wam się to nie nudzi, a zakończyć rozmowę jest szalenie ciężko, to możesz być pewien, że jej na Tobie zależy.

9. Zostawiłam kota na gazie, a czajnik bez jedzenia!

Słyszysz głupią wymówkę na zakończenie spotkania? Zapomnij o niej. Nie ważne, czy spotkanie trwało długo, czy krótko. Nawet, jeżeli dopiero po 2-3 godzinach dziewczyna wymyśla powody, przez które musi przerwać randkę, to prawdopodobnie tylko dlatego, iż głupio jej było zrobić to wcześniej (albo dawała Ci jeszcze szansę). Przykro mi, nic z tego nie będzie.

10. Śmiech to zdrowie.

Jeżeli dziewczyna śmieje się z Twoich żartów (mogą nawet nie być śmieszne), to znak, że jest Tobą zainteresowana. Jak podczas rozmów zauważysz, że ona często się do Ciebie uśmiecha, nawiązuje kontakt wzrokowy i skupia w pełni na Tobie i Twoich słowach, to zdecydowanie masz u niej szanse.
Co o tym uważasz? Może masz jakieś inne sposoby na zauważenie, czy osoba jest Tobą zainteresowana? Podziel się opinią w komentarzu :)