11. Pomysły na idealną randkę.


Chcesz zabrać ją/jego na randkę, ale nie masz pomysłu? Poniżej przedstawiamy nasze propozycje, co zrobić, by randka była interesująca.

Randka według pana Black:


1. Kino

Sposób niezawodny w każdej sytuacji. Czy to deszcz, czy upały, kino zawsze jest dobrym pomysłem na randkę. Łatwiej wtedy o zbliżenie, w końcu na sali panuje romantyczny półmrok.

2. Spacer

Dobry dla zdrowia i przyjemny. Wystarczy wybrać tylko odpowiednie miejsce i zabrać tam ukochaną. Spacerowanie sprzyja rozmowom. Przychodzą wówczas do głowy różne ciekawe tematy. Jakby tego było mało, to po spacerze dużo lepiej się śpi w nocy, a i samopoczucie się znacznie poprawia.

3. Piknik

Dziewczyna będzie wniebowzięta, jak przygotujesz koszyczek z przysmakami i piciem, weźmiesz koc i zaprowadzisz ją w jakieś piękne miejsce np. na malowniczą polanę. Na pikniku można się świetnie razem bawić. Wszystko zależy od Was - możecie stworzyć romantyczną atmosferę lub piknik bardziej na luzie. W obu przypadkach możecie porozmawiać na każdy temat, a do tego może dojść do czegoś więcej. Tylko uważajcie na paparazzi ;)

4. Romantyczna kolacja

Żadna kobieta nie oprze się romantycznej kolacji przy świecach w dobrej restauracji. Chwila, gdy jej partner mówi, że zabierze ją w wyjątkowe miejsce i każe się ubrać w eleganckie ubranie, jest szalenie ekscytująca. Chcesz sprawić ogromną przyjemność swojej kobiecie? Przyjdź do niej w garniturze z różą w ręku i zaproś na kolację. Będzie wniebowzięta!

5. Mc Donald

Tańszą alternatywą dla romantycznej kolacji jest McDonald. Nie każdy może sobie pozwolić na luksus i wybór drogiej restauracji, ale nie martw się, Twoja dziewczyna to zrozumie. Tylko nie mów, że zabierasz ją na randkę do lokalu z fast foodem, bo Cię wyśmieje. Możesz to ładnie wkomponować w całe spotkanie, ale niech to nie będzie główna atrakcja.


Randka według pani Black:


1. Postaw na oryginalność

Randka nie musi być zawsze romantyczna. Jeżeli Twoja dziewczyna nie lubi się nudzić, to zabierz ją do parku linowego, na basen, gokarty, paintball'a, czy też do (ostatnio bardzo modnego) escape room. Sprawdź, jakie są miejsca rozrywek w Twoim mieście i wybierz odpowiedni scenariusz spotkania ;)

2. Odpoczynek może być romantyczny

Chcesz zabrać ją w romantyczne miejsce, ale jednocześnie przy tym wypocząć? Postaw na spa! Oboje będziecie mieli okazję się tam zrelaksować, a klimat panujący w tym miejscu jest zdecydowanie romantyczny. Możesz również zaprosić ją na masaż - jeżeli nie masz pieniędzy, to nic straconego - wystarczy, że zaprosisz ją do siebie, zapalisz świece, przygotujesz odpowiednie olejki i sam zrobisz jej masaż. To jednak proponuję na dalszym etapie związku, gdy kobieta nie ma nic przeciwko, byś ją dotykał. Wówczas taki nawet zwykły masaż może ją rozpalić do granic możliwości!

3. Kolacja przy świecach

Romantyczny standard. Nie ma się co oszukiwać, kobiety marzą o przeżyciu wieczoru, kiedy to ich mężczyzna zabiera je do ekskluzywnej restauracji. Sama otoczka tego wydarzenia jest mocno podniecająca. Najpierw przygotowania, w końcu jest czas by założyć szpilki i sukienkę na specjalne okazje. Następnie widok swojego mężczyzny w garniturze. Do tego dochodzi sama kolacja, świece i piękny wystrój wnętrza i...ach, można się rozmarzyć ;)

4. Kobiety lubią niespodzianki

W tym punkcie można zawrzeć różne pomysły. Może to być nawet przygotowanie koktajlu i podanie go we własnym ogrodzie, jednak chodzi o formę. Wystarczy zawiązać kobiecie oczy, powiedzieć, że ma się dla niej niespodziankę. Zaprowadzić ją lub zanieść na miejsce i wtedy dopiero pokazać, co się przygotowało. To zależy od pomysłu i możliwości finansowych.
Podam tu jeszcze jeden przykład, tym razem już troszkę droższą wersję. Można znów zawiązać kobiecie oczy (pominąć ten element też można, ale on jednak wzmacnia efekt). Następnie zaprowadzić ją do samochodu i zawieźć w jakieś ładne miejsce. Przykładowo nad morze. Po dotarciu do celu prowadzimy ukochaną na kolację, a następnie do romantycznego hoteliku z widokiem na morze. Tam spędzacie namiętną noc, a rano wracacie do domu.

5. Kawiarnia i kwiaty

Standardowe nie znaczy złe. Obecnie mamy zatrzęsienie kawiarni i gdzie się nie pójdzie, to po drodze jakąś się znajdzie. Dlaczego by nie zaprosić swej kobiety na kawę/czekoladę? Pamiętam swoją pierwszą randkę z panem Black. Zabrał mnie właśnie do kawiarni, a na wstępie dał kwiatka. Przegadaliśmy tam cały dzień i nadal nie mieliśmy dosyć, jednak późna pora zmusiła nas do zakończenia randki.Dzisiejszy post może i jest bardziej skierowany do mężczyzn, bo to zazwyczaj oni proponują kobiecie randkę, a nie na odwrót - jednak pomysły mogą wykorzystać również kobiety, szykując coś specjalnego dla ukochanego.

Jak Wam się podobają? Chcielibyście dodać coś jeszcze od siebie? :)