6. Prezenty na odległość - zaskocz sympatię!


W dzisiejszych czasach nierzadko zdarza się, że pary godzą się na związki na odległość. Czasem spowodowane jest to wyjazdem za granicę do pracy, niekiedy przyczyną są studia w innych miastach, a nieraz po prostu wchodzimy w e-związek z nadzieją, że przerodzi się w coś prawdziwego. Ten ostatni jest najbardziej od nas zależny, wszak zawsze można się jakoś dogadać, wsiąść w samochód/pociąg/cokolwiek i dotrzeć do ukochanej osoby. Wszystko jednak zależy od sytuacji, a ta nie musi być nam przychylna. Co zrobić, by umilić swojej sympatii czas oczekiwania na spotkanie? Oto nasze propozycje:

Co można zrobić dla ukochanej?


1. Filmik

Można nagrać erotyczny pokaz i wysłać swojej ukochanej. To nieprawda, że tylko mężczyzn kręcą takie rzeczy! Sam spróbuj zrobić pokaz dla swojej kobiety, a przekonasz się, że nie będzie mogła przestać tego oglądać. Dodatkowo, przy najbliższym spotkaniu możesz liczyć, że będzie gorąco, jak nigdy ;)

2. Sesja zdjęciowa

Jestem przekonany, że uszczęśliwisz swoją kobietę, wysyłając jej swoje zdjęcia, przygotowane specjalnie dla niej. Nie muszą być one nawet erotyczne (choć to wzmacnia efekt), wystarczy by były profesjonalnie przygotowane i od serca. Ciekawą opcją jest też zabranie dziewczyny na wspólną sesję zdjęciową, a następnie obdarowanie jej wynikami pracy. Na pewno z przyjemnością umieści takie fotki w widocznym miejscu, gdzie będą jej umilać czas rozłąki.


3. Gra

Kiedyś dostałem coś takiego od Pani Black. Jednak ona jest wyjątkiem od reguły - zazwyczaj to jednak mężczyźni wolą się bawić przy komputerze. Dlatego też postanowiłem zamieścić ten pomysł tu. Dlaczego by nie spróbować swoich sił w tworzeniu gry komputerowej? Nie jest to tak trudne, jakby się mogło wydawać. Wystarczy dużo czasu i kreatywności. Za przykład podam to, co dostałem. Gra z typu point and click. Na początku dostajemy informację, że rozbiliśmy się na wyspie. Gdy się budzimy, zauważamy liścik od tubylców, w którym mowa jest o porwaniu ukochanej. Naszym zadaniem jest zbierać po drodze różne przedmioty - totemy (w ramach okupu) oraz banany. Na jednej z plansz spotykamy małpę, musimy z nią porozmawiać, a następnie wymieniamy się z nią - dajemy jej banany, a dostajemy klucze. Pod koniec dochodzimy do wieży, gdzie używamy tych wszystkich totemów, ratujemy ukochaną, a następnie wracamy z nią na naprawiony już statek. Tam czeka nas scena końcowa i zakończenie gry.
Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w tworzeniu gier, to Pani Black poleca Adventure Game Studio. Na youtube można znaleźć genialne tutoriale, które krok po kroku wprowadzają w ten program.

4. Własnoręczne robótki

Nic bardziej nie cieszy, jak praca własna. Jeżeli informatyk z Ciebie żaden, albo Twoja kobieta za grami nie przepada, to dobrą opcją będzie zrobienie czegoś własnoręcznie. Może to być nawet jakaś ładna kartka wykonana od serca. Nie ważne, jak wyjdzie, liczą się chęci! Twoja ukochana na pewno to doceni.

5. Rzecz, która będzie Cię przypominała

Jeżeli macie jakiś wspólny symbol, jakieś wspomnienie, które można zmaterializować (np. w postaci breloczka, figurki), to mimo, że dla innego człowieka będzie to całkowicie bezwartościowy przedmiot, dla Twojej kobiety może być to coś najwspanialszego, co kiedykolwiek dostała. Dzieje się to za sprawą właśnie tych wspomnień związanych z nim. Obdaruj ją więc taką pamiątką, a na pewno zobaczysz uśmiech na jej twarzy.  


Co można przygotować dla ukochanego?


1. Liściki.

Jeżeli wiesz, ile czasu potrwa Wasza rozłąka, to możesz przygotować listy na każdy dzień. Mogą być one oznaczone datami lub po prostu być częścią odliczania dni (np. dzień 1, dzień 2,..., dzień n-ty). W każdym możesz napisać, co tylko zechcesz - opisać swój dzień, waszą wspólną przygodę, ulubioną randkę, jego najlepsze cechy, miłe wspomnienia z ostatniego spotkania itd. Takich przykładów można wymyślać w nieskończoność, jednak najlepszą radą jest pisanie z głębi serca.

2. Słoiczek szczęścia.

Raz w życiu się tego podjęłam i okazało się to być świetnym pomysłem. Niestety aktualnie ktoś 'mądry' zaczął coś podobnego sprzedawać na allegro, więc raczej nie podejmę się stworzenia tego dla Pana Black. To wszak by nie było już oryginalne, a ja staram się tylko takie prezenty dawać. Jednak, jeżeli brak Ci pomysłów, to może się skusisz na wypróbowanie tej metody. Wystarczy ładnie ozdobić słoik, a do jego wnętrza włożyć cukiereczki z doczepionymi karteczkami - jest to zarówno balsam dla duszy, jak i podniebienia. Karteczki mogą zawierać jakieś miłe słówka, wyznania miłosne, cytaty z piosenek itp.
UWAGA! Nie polecam kupowania gotowców. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, by prezent był od serca i by ukochany wiedział, że się postarałaś specjalnie dla niego. Będzie czuł się wówczas wyjątkowy, bo czas jest bezcenny. Co mu po tym, że ktoś obcy napisze mu 365 powodów, dla których go kochasz, skoro nie będzie to płynęło prosto z Twego serca? Równie dobrze może sobie przesłuchać miłosnej piosenki lub sięgnąć po poezję. Też się nasłucha/naczyta o miłości, więc jaka to różnica? Pieniędzmi miłości nie kupisz, więc postaraj się wydać na prezent czas, a nie kasę.

3. Filmiki

Jeżeli wiesz, że nie będziesz mogła spędzić ze swoim ukochanym świąt, to dobrą alternatywą jest nagranie filmików. Możesz wymyślić jakieś śmieszne scenki, gorące pozy - wszystko zależy od Ciebie. Dobrą opcją jest też postawić na naturalność. Poczuj się, jakbyś rozmawiała z lubym przez skype i mów do niego! Złóż mu życzenia, opowiedz coś, powiedz jak bardzo tęsknisz, cokolwiek. Dzięki temu, odbiorca filmu poczuje się tak, jakbyś była w tym szczególnym dniu przy nim.

4. Biżuteria

Okej, jest to już droższa opcja prezentowa, ale za to na dłużej. Mężczyźni mają czasem problemy z noszeniem biżuterii, więc lepiej dowiedz się wcześniej, żeby nie być później rozczarowaną. Jest wiele opcji: pierścień/sygnet, łańcuszek/nieśmiertelnik, bransoleta. Oczywiście, wisienką na torcie jest tu wykonanie graweru. Często na aukcjach można zauważyć nawet możliwość darmowego wygrawerowania napisu/grafiki. Wystarczy dobrać odpowiednią treść i formę, a prezent będzie jedyny w swoim rodzaju. Taką biżuterię mężczyzna może nosić zawsze i wszędzie, zatem gdzie nie pójdzie, będzie miał coś, co mu o Tobie przypomni.

5. Książka opowiadająca o Waszych przygodach

Sprawdzoną metodą na uszczęśliwienie chłopaka jest przygotowanie dla niego albumu. Nie może to być jednak zwykły zeszyt ze zdjęciami. Wszystko powinno być złączone ze sobą odpowiednią historią. Jak? To zależy od Ciebie. Napiszę jednak kilka propozycji. Jedną z nich jest szczegółowe opisywanie po prostu każdego ze zdjęć. Inną opcją może być wymyślenie bajki na podstawie wydarzeń z Waszego życia (tego jak się poznaliście itd.). Metodą, którą osobiście polecam, jest opisanie rok po roku wszystkiego - jaka była Wasza historia zanim się poznaliście - by następnie złączyć te dwa opisy w jeden, czyli przejść do Waszego wspólnego życia.
"Był sobie kiedyś Black'uś, była też i Black'usia,
ona chciała ciągle śnić, on tylko spał jak musiał." - tak na przykład zaczęła się historia państwa Black - na pierwszej stronie znajdowała się pierwsza linijka i fotki z okresu niemowlęctwa. Druga linijka znajdowała się na kolejnej stronie, a obok już rok starsi - pani Black (Black'usia) podczas snu, a pan Black (Black'uś) szalejący i pełen energii.
Polecam! :)Co myślicie o naszych propozycjach? Może macie jakieś własne pomysły na prezenty w związku na odległość? Czekamy na Wasze komentarze! :)